W szkole filmowej Warszawa można poszerzyć

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY to wyjątkowa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa dająca wiele możliwości w wielu dziedzinach przemysłu filmowego. Powołali ją do życia filmowcy z wieloletnim doświadczeniem. Zdobywanie wiedzy i umiejętności filmowych odbywa się w innowacyjnych warunkach. Szkołę filmową Warszawa założył Piotr Lenar. Wykładał na różnych uczelniach związanych z filmem w kraju i za granicą. W szkole wykładają znani i aktywni zawodowo twórcy filmowi. Wśród wykładowców AMAFILM ACADEMY znajdują się reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści, również scenografowie, dźwiękowcy, technicy filmowi, asystenci filmowi, technolodzy i technicy oraz specjaliści od teorii sztuki filmowej.

W szkole filmowej Warszawa można poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat reżyserii, produkcji filmowej, gry aktorskiej, realizacji dźwięku i obrazu, sztuki operatorskiej, dziennikarstwa multimedialnego i postprodukcji. Szkoła filmowa od początku swojej działalności wierna jest idei – szerokiego otwarcia na oczekiwania swoich słuchaczy. W szkole filmowej Warszawa można kształcić się na określonym kierunku, np. reżyseria, ale można także pobierać naukę na warsztatach i tzw. master class. Każda forma kształcenia przybliża uczniom tajniki sztuki filmowej. Podstawy teoretyczne i zajęcia praktyczne wyniesione ze szkoły filmowej Warszawa to wartościowy zasób wiedzy i umiejętności pomocny w zrealizowaniu się w branży filmowej.

Komentarze: 1


noavatar.png
Korecki 2021-08-19

Wnet przywołał Hanię o rąsię, dożył normalny spośród wesołością natomiast po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie zachorował austerię w Kolektywie Kolektywnym Wojska Polskiego.