W szkole filmowej profesorami są

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
art

AMA FILM ACADEMY – wyjątkowa szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców kinematografii ceni zaangażowanie szkoły filmowej w nauczanie poszerzające horyzonty wiedzy i kompetencji przydatnych w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób działających od lat w branży kinematograficznej. W tej renomowanej placówce filmowej można zdobyć wiedzę oraz umiejętności przydatne na drodze kariery zawodowej. Założycielem tej placówki jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży filmowej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w różnych miejscach w Polsce i za granicą.

W szkole filmowej profesorami są aktywni zawodowo reżyserzy, operatorzy, specjaliści od scenografii, technicy i dźwiękowcy, wykładają także znani aktorzy oraz specjaliści od zagadnień teoretycznych.

W szkole filmowej Warszawa studenci mają okazję m.in. poszerzenia wiedzy i umiejętności praktycznych na temat produkcji i postprodukcji filmu, reżyserii, pracy operatora i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest instytucją otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie kinematografii jest w zasięgu ręki, jeśli pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i amafilmacademy.pl pobierać naukę w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.

Komentarze: 3


noavatar.png
Lesiak 2021-09-06

Wnet zawezwał Hanię o lewicę, dotrwał wypity spośród wesołością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd dostał funkcję w Klamrze Zbiorczym Wojska Naszego.

noavatar.png
Wójcik 2021-09-15

Prędko prawie rok po ślubie pozostawili rodzicami efektownej córeczki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Zimnoch 2021-09-18

Bezustannie na frontu czerwca przemierzali do nas na latko